Volné pracovní místo  POKOJSKÁ do hotelu*** na Praze 4

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 25 000–27 000 Kč / měsíc

Hledáme zaměstnance na HPP do hotelu ABITO*** na Praze 4-Michle.

Mimopražským uchazečům/uchazečkám nabízíme startovací ubytování za výhodnou cenu.

Náplň práce:
  • úklid hotelových pokojů (běžný i generální) a sociálních zařízení
  • úklid dalších společných prostor (chodby, kuchyňky, recepce)
  • stlaní postelí
  • zodpovědnost za svěřené hodnoty (hotelové prádlo, úklidové pomůcky atd.)

Pracovní doba od 7.00 -15.30

Zašlete nám svůj profesní ŽIVOTOPIS. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.

Požadujeme

  • výbornou češtinu
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe vítána, ale není podmínkou, rádi zaučíme
  • nástup ihned, případně dle domluvy

Nabízíme

  • stravování v podnikové jídelně s příspěvkem až 60 Kč denně / stravenky za víkendové směny
  • 5 týdnů dovolené (po roce zaměstnání)
  • 13. plat (vánoční odměna ve výši ½ průměrné měsíční mzdy)
  • příplatky na penzijní připojištění (po roce zaměstnání)
  • firemní akce včetně akcí pro dětí
  • firemní fitness centrum zdarma i pro přímé rodinné příslušníky
  • Flexi kartu (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Nástup ihned.